Ski areál Mosty u Jablunkova
 AKCE: Pro Ubytované u nás, je automaticky sleva ve Ski areálu Mosty u Jablunkova 15% na bobovou dráhu a 15% sleva na lyžařský vlek - ( permanentka )   

 ski areál                                

Sportovní ski. areál Mosty u Jablunkova  je areál se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony e atraktivní jak svou rozmanitostí tak cenami.                                                                                                                                                         

A v čem že je letní nabídka tak pestrá? Bobová dráha, bungee trampolíny, dětský zábavní park to všechno je během letní sezony v provozu a nabízí vyžití jak rodinám s dětmi, firmám pro odreagování se, tak školám pro školní výlety a to vše v příjemném prostředí moravskoslezských Beskyd.

Areál je v provozu denně, v Bufetu Ski Mosty včetně posezení můžete využít rychlého občerstvení, gastronomické zázemí včetně stylové restaurace ve srubovém Hotelu Grůň je rovněž výjimečností regionu.

A co v zimě? 2 upravované sjezdovky o celkové délce 1600 m, umělé zasněžování, osvětlení sjezdových tratí, lyžařská škola, značkový ski servis, stanoviště horské služby a bobová dráha, která má celoroční provoz– v zimě je středisko vyhledávaným zejména díky kvalitní úpravě sjezdových tratí, díky snadné dostupnosti a výhodným cenám.A tak se přijeďte sami přesvědčit. Zveme Vás do Mostů u Jablunkova za aktivním odpočinkem a zábavou.                           

Výlety, atrakce, zábava

Turistika a výlety: Náš kraj je ideálním místem pro turistiku, Z Mostů u Jablunkova můžete vyrazit na kteroukoliv stranu a vždy narazíte na lákavou turistickou stezku. Turistická stezka do amfiteátru v Dolní Lomné, výšlapy na horské chaty Studeničné, Skalku, Severku, na rozhlednu Tetřev. Z posledních dvou jmenovaných je velký rozhod, kdy při ideálním počasí dohlédnete až do Tater.

Pro velmi zkušené turisty je možno dojít po vrcholech Beskyd až na nejvyšší horu Beskyd, Lysou horu. Pro lehký výlet lze zvolit výlet přes Mosty u Jablunkova - Hrčava - Bukovec - Jablunkov - Mosty u Jablunkova.

Cykloturistika: V oblasti Těšínských Beskyd se nachází velké množství cykloturistických značených tras. Trasy jsou přichystány jak pro víkendové cykloturisty, tak pro ultimate cykloturisty, kdy nabízí opravdu kvalitní lesní trasy v samotných Beskydech.

Další sportovní vyžití: Kraj nabízí široké možnosti také pro vyznavače ryze odpočinkových sportovních aktivit. Navštívit v zimě můžete kryté bazény ve sportovním areálu v Bystřici, nebo bazén ve sportovním areálu STARS v Třinci