AKCE: Pro Ubytované u nás, je automaticky sleva ve Ski areálu Mosty u Jablunkova 15% na bobovou dráhu a 15% sleva na lyžařský vlek - ( permanentka )

 ski areálmapa areálu                  

Sportovní ski. areál Mosty u Jablunkova  je areál se zaměřením na celoroční volnočasové aktivity. Bohatá nabídka služeb letní sezony je atraktivní jak svou rozmanitostí tak cenami.

A v čem že je letní nabídka tak pestrá? Bobová dráha, bungee trampolíny, dětský zábavní park to všechno je během letní sezony v provozu a nabízí vyžití jak rodinám s dětmi, firmám pro odreagování se, tak školám pro školní výlety a to vše v příjemném prostředí moravskoslezských Beskyd.

Areál je v provozu denně, v Bufetu Ski Mosty včetně posezení můžete využít rychlého občerstvení, gastronomické zázemí včetně stylové restaurace ve srubovém Hotelu Grůň je rovněž výjimečností regionu.

A co v zimě? 2 upravované sjezdovky o celkové délce 1600 m, umělé zasněžování, osvětlení sjezdových tratí, lyžařská škola, značkový ski servis, stanoviště horské služby a bobová dráha, která má celoroční provoz– v zimě je středisko vyhledávaným zejména díky kvalitní úpravě sjezdových tratí, díky snadné dostupnosti a výhodným cenám.A tak se přijeďte sami přesvědčit. Zveme Vás do Mostů u Jablunkova za aktivním odpočinkem a zábavou.                                                                  GPS:   49°31'29.62"N 18°45'35.29"E                                       

ski areál      

Výlety, atrakce, zábava

Turistika: Náš kraj je ideálním místem pro turistiku, Z Mostů u Jablunkova můžete vyrazit na kteroukoliv stranu a vždy narazíte na lákavou turistickou stezku. Turistická stezka do amfiteátru v Dolní Lomné, výšlapy na horské chaty Studeničné, Skalku, Severku, na rozhlednu Tetřev. Z posledních dvou jmenovaných je velký rozhod, kdy při ideálním počasí dohlédnete až do Tater.

Pro velmi zkušené turisty je možno dojít po vrcholech Beskyd až na nejvyšší horu Beskyd, Lysou horu. Pro lehký výlet lze zvolit výlet přes Mosty u Jablunkova - Hrčava - Bukovec - Jablunkov - Mosty u Jablunkova.

Cykloturistika: V oblasti Těšínských Beskyd se nachází velké množství cykloturistických značených tras. Trasy jsou přichystány jak pro víkendové cykloturisty, tak pro ultimate cykloturisty, kdy nabízí opravdu kvalitní lesní trasy v samotných Beskydech.

Další sportovní vyžití: Kraj nabízí široké možnosti také pro vyznavače ryze odpočinkových sportovních aktivit. Navštívit v zimě můžete kryté bazény ve sportovním areálu v Bystřici, nebo bazén ve sportovním areálu STARS v Třinci

Aquapark Mosty u Jablunkova
Aquapark Mosty u Jablunkova

Aquapark Mosty u Jablunkova se nachází v centru obce mezi fotbalovým hřištěm a základní školou. Z areálu letního koupaliště jsou nádherné výhledy na okolní hory. Mini aquapark tvoří bazén nepravidelného tvaru o délce 16,67 metrů a šířce od 9 do 15 metrů s proměnnou výškou dna od 15 do 130 cm. Kapacita bazénu je 330 osob.

Bazén je atraktivní nejen jeho umístěním a tvarem, ale také díky množstvím doprovodných zařízení jako malý a velký chrlič, stěnová masážní tryska, skluzavka, vodní ježek, vodní stěna, perlička mělčina a hlubina, masážní lavice.

V areálu aquaparku je množství atrakcí jak pro děti, tak pro dospělé. Nacházejí se zde dřevěné houpačky a prolézačky a hřiště pro plážový volejbal.
K občerstvení slouží bufet. V budově bufetu se nachází také převlékárny, toalety a sprchy.

  • Otevírací doba v letních měsících denně:

9:00 – 19:00, od 16:00 je slevněné vstupné

  • Vstupné:

dospělí 50,- Kč, děti, studenti, důchodci nad 65 let, držitelé průkazu ZTP 25,- Kč, děti do tří let vstup zdarma.

  • Slevněné vstupné:

dospělí 30,- Kč, děti, studenti, důchodci nad 65 let, držitelé průkazu ZTP 10,- Kč, děti do tří let vstup zdarma.

Děti do 10 let mohou přijít pouze v doprovodu osoby starší 18 let.

telefon: +420 558 337 911, +420 723 477 404                                        

Koupaliště Ameryka Jablunkov

Areál Ameryka se nachází v části Žihla a nabízí kompletní letní program pro všechny milovníky letní zábavy. Můžete jezdit na tobogánu, užít si adrenalinový sjezd v lanovém centru nebo vyzkoušet svou zdatnost při překonávání lanových překážek mezi stromy v přilehlém lesíku. Pro malé návštěvníky je připraveno jednodušší malé lanové centrum s pyramidou a tunelem. V areálu je k dispozici restaurace, bufet a v bezprostřední blízkosti bowling s další restaurací a venkovní zahrádkou.

2

Rybaření - Návsí, Kostkov

kontakt: +420 777 947 399
provozní doba: rybářská sezóna od 15. 4. do 15. 10.
do 30. 6.: Pá: 13:00 - 19:00, So - Ne: 10:00 - 17:00
prázdniny: St - Pá: 13:00 - 19:00, So - Ne: 10:00 - 17:00
ceny: 50 Kč/povolenka, 130 Kč/kg ryby, pruty k zapůjčení zdarma, občerstvení.